Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Wendzikowska od lat specjalizuje się w przeprowadzaniu wywiadów z zagranicznymi gwiazdami. Na kanapie w jej programie zasiadali już między innymi: Angelina Jolie, Brad Pitt czy Ryan Gosling. Gwiazda swoją karierę dziennikarską łączy z samotnym macierzyństwem, co w swoim najnowszym poście na Instagramie zaznaczyli dziennikarze wspomnianego wyżej portalu. Nazwali ją dodatkowo "ekspertką Hollywood", co rozwścieczyło intetrnautów.

W sieci posypały się niemiłe komentarze na temat dziennikarki. Wendzikowska nie przeszłą obok tego obojętnie i odpowiedziała na krytykę.

Gwiazda pojawiła się przed studiem "Dzień dobry TVN" w towarzystwie swojej starszej córki Kornelii. Wybrała na tę okazję bardzo letnią stylizację - krótką, zwiewną sukienkę z odsłoniętymi, gołymi nogami i głębokim dekoltem, czerwone szpilki oraz lekki, błękitny płaszczyk.

Fani niemal od razu skrytykowali nieodpowiednio dobraną do pogody stylizację i dodatkowo wyśmiewali fakt, że nazwano Wendzikowską "ekspertką Hollywood".

Co to jest za wymyślony zawód? Ekspertka? Czyli co jest ekspertem w sprawach Hollywood? Wow. Co za kariera! internautka

Ania odpowiedziała:

Niby jestem z zawodu dziennikarzem. Na studiach mówili, że to „prawdziwa” praca, ale jak dla mnie może i być zapożyczony tytuł, byle pensja się zgadzała.

Myślicie, że riposta dziennikarki była trafna?

To również może Cię zainteresować: Magda Narożna Zdradza Aspekty Uczestnictwa W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co Ją Spotkało W Trakcie Trwania Programu

Zobacz także: Rafał Trzaskowski Jest Chory. Razem Z Żoną Wydali Oświadczenia. "Trzymajcie Kciuki"