"The Voice Kids", za sprawą tego, że występują w nim dzieci, potrafi przynosić widzom nie lada emocje. Urocze maluchy i nastolatki często bowiem wzruszają widzów do łez swoimi wykonaniami, wypowiedziami czy życiowymi historiami. Podczas ostatniego epizodu wcale nie było inaczej - na scenie pojawiło się kilku uczestników, którzy momentalnie skradli serca zarówno jurorów, jak i publiki. Kto to taki?

Wzruszeniom nie było końca

"Przesłuchania w ciemno" zawsze przyciągają do programu naprawdę utalentowanych uczestników. Tak było również w najnowszym, sobotnim epizodzie.

Jako pierwsza na scenie stanęła Wiktoria Wiater, która swoim wykonaniem utworu "Orła Cień" Varius Manx... przeniosła wszystkich jurorów w czasy dzieciństwa. Nie kryli oni swojego zachwytu umiejętnościami nastolatki, której marzeniem jest bycie śpiewającą aktorką.

Następnie przyszedł czas na ogromne wzruszenia. Kiedy na scenie pojawiła się ośmioletnia Amelia Zagrodzka, wszystkim zmiękły serca. Jeszcze większe emocje przyniosły jej słowa, w których zaznaczyła, że... jest przygotowana na to, że żaden z foteli się nie odwróci. Takiej dojrzałości i opanowania może jej pozazdrościć niejeden dorosły! Jej przewidywania jednak nie sprawdziły się, gdyż po jej wykonaniu odwróciły się wszystkie trzy fotele, a Amelia - zasypana komplementami - dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Serca widzów skradła także Nikola Wądołowska, która zaskoczyła wszystkich nie tylko wyborem niezwykle trudnego utworu, jakim było "Nie kłam" Dawida Podsiadły, ale i tym, że... postanowiła sama go zagrać! Pomimo poprzeczki postawionej niezwykle wysoko, Nikola zaśpiewała wręcz wzorowo.

fot. The Voice Kids TVP
fot. The Voice Kids TVP

"Dzięki Tobie dotknęliśmy nieba. Dziękujemy" - stwierdził Tomson, a Nikola - podobnie jak ośmioletnia Amelia - trafiła do drużyny Kwiatkowskiego.

Trzeba przyznać, że z takiego występu dumny byłby sam autor utworu, Dawid Podsiadło!

Zobacz także: Waldemar Goszcz odszedł nagle 24 stycznia 2003 roku. Jego córka właśnie doczekała się dziecka

Może cię zainteresować: Donald Tusk po raz kolejny wbija szpilę obecnemu rządowi. Tajemniczy wpis byłego premiera o Mateuszu Morawieckim

Pisaliśmy również o: Okrzyki radości polskich skoczków. Piotr Żyła i Kamil Stoch nie ukrywają swoich emocji. Co osiągnęli polscy sportowcy