Jak podaje portal "O2", fotoreporteży przyłapali Kingę Dudę na "puszczaniu dymka". Okazuje się, że młoda prawniczka zmaga się z tym przyprym nałogiem od kilku lat. Prezydent Andrzej Duda przyznał, że córka chowa się przed nim z papierosami.

Młoda prawniczka

Kinga Duda pomimo młodego wieku może pochwalić się już całkiem niezłym dorobkiem zawodowym. Tuż po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim, córka pary prezydenckiej rozpoczęła staż w prestiżowej warszawskiej kancelarii.

Odbyła również staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawniczych w Londynie, po którym wróciła do Polski, by tu podjąć pracę zawodową. Przez chwilę pełniła również funkcję doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy, co wywołało niemałe poruszenie.

Andrzej Duda z córką/ YouTube @Dla Ciekawskich
Andrzej Duda z córką/ YouTube @Dla Ciekawskich
Andrzej Duda z córką/ YouTube @Dla Ciekawskich

Przykry nałóg

Kinga Duda od kilku lat zmaga się z nałogiem. Córka prezydenta pali papierosy, na czym została już kilkakrotnie przyłapana przez fotoreporterów. Ostatni raz udało się im to w poniedziałek 1 marce. Kinga zrobiła sobie przerwę w pracy, którą spędziła na paleniu e-papierosa i przeglądaniu czegoś w telefonie.

W jednym z wywiadów prezydent Andrzej Duda przyznał, że córka chowa się przed nim z paleniem. Prezydent z pewnością rozumie czym jest nałóg, bo jeszcze niedawno sam był palaczem. Na szczęście Andrzejowi Dudzie udało się rzucić palenie. Być może jego córka też z czasem zdecyduje się na ten krok.

Kinga Duda/o2.pl
Kinga Duda/o2.pl
Kinga Duda/ o2.pl

Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że córka prezydenta paląc e-papierosa naruszyła nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej, od którego nie ma wyjątków nawet przy jedzeniu, piciu, czy właśnie paleniu.

Spodziewaliście się tego po Kindze Dudzie?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda spełni swoje sportowe marzenie? O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Młynarska musiała przejść poważną operację, by ratować swoje życie. Prezenterka ujawnia, o co chodzi. Podjęła trudną decyzję

O tym się mówi: Czy wreszcie pokonamy pandemię koronawirusa? Polska znajdzie się wśród liderów w produkcji szczepionek przeciwko COVID-19