Jak podaje portal "Super Express", Adam Małysz cieszy się niesłabnącą popularnością, choć swoją karierę skoczka narciarskiego zakończył już dobre kilka lat temu. Nie tylko kiedy święcił triumfy, ale także w trudniejszych chwilach "Orzeł z Wisły" mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej ukochanej żony, Izabeli Małysz. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o blaskach i cieniach życia u boku sławnego męża.

Blaski i cienie popularności

Nie ma chyba w naszym kraju osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Adam Małysz. Skoczek narciarski zachwycał zwyciężając na kolejnych skoczniach i bijąc ich rekordy, a w naszym kraju zapanowała "Małyszomania". Choć Adam Małysz zakończył karierę dobrych kilka lat temu nadal cieszy się zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy śledzą jego życie prywatne i zawodowe.

Izabela i Adam Małyszowie/ YouTube @Aktualnośi 360
Izabela i Adam Małyszowie/ YouTube @Aktualnośi 360
Izabela i Adam Małyszowie/ YouTube @Aktualności 360

Życie w świetle fleszy, kiedy wszyscy śledzą każdy krok nie było z pewnością łatwe ani dla Adama Małysza, ani jego żony. O cieniach ciągłego zainteresowania w szczerym wywiadzie zdecydowała się opowiedzieć Izabela Małysz. Okazuje się, że żona "Orła z Wisły" musiała mierzyć się z podejrzeniami o romans!

Izabela Małyz przyznała, że w okresie studiów musiała się przykładać dwa razy mocniej, a i tak słyszała głosy że znane nazwisko ułatwia jej wszystko. Do tego doszły plotki o tym, że ma romans z dziekanem uczelni. Dodała również, że o kryzysie w swoim małżeństwie czytała co najmniej raz w roku - zwykle kiedy kończył się sezon Pucharu Świata.

Oczywiście każda z tych plotek miała niewiele wspólnego z rzeczywistością, o czym wymownie świadczy fakt, że Adam i Iza Małyszowie nadal tworzą zgrany i kochający się duet.

Rodzina Małyszów/ YouTube @Play
Rodzina Małyszów/ YouTube @Play
Rodzina Małyszów/ YouTube @Play

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Jak na co dzień mieszka Krzysztof Rutkowski? W Internecie znalazły się zdjęcia wnętrz domu detektywa. Zaskakujące, jakie przedmioty trzyma w sypialni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wysokość emerytury Maryli Rodowicz ulegnie zmianie. Jakie świadczenie będzie otrzymywała

O tym się mówi: Co będzie dalej z produkcją programu „Nasz nowy dom”? Telewizja przekazała wieści o Katarzynie Dowbor. Fani czekają w napięciu na najnowsze wiadomości