Wielu fanów Krzysztofa Rutkowskiego do tej pory zastanawia się, jak wygląda posiadłość znanego detektywa. Swego czasu mówiło się o tym, że jego dom wygląda niczym pałac. „Dziennik Łódzki” przekonuje, że detektyw trzyma w szafce w sypialni dwa nietypowe przedmioty, z którymi śpi. O co chodzi?

Okazuje się, że dom Krzysztofa Rutkowskiego jest umiejscowiony pod Łodzią. Ma aż 480 metrów kwadratowych, a detektyw własnoręcznie zaprojektował znaczną większość mebli w swojej posiadłości. Okazuje się również, że Rutkowski wyjątkowo dba o wyposażenie lodówki i zamrażarki, śmiejąc się, że w domu jest zawsze zapas jedzenia na najmniej sześć miesięcy.

Krzysztof Rutkowski pokazał swój dom. Jak mieszka znany detektyw?

W jego kuchni znajdziemy mrożone miksowane owoce, młoda kapustę, czy kotlety mielone. W zamrażarce czekają na rodzinę detektywa zapasy mięsa, a on – jak sam zdradza – choć nie jest pasjonatem gotowania to lubi samodzielnie przyrządzać posiłki dla siebie i rodziny. Chwali się, że świetnie gotuje rosół i chińszczyzna. Przyznaje, że w trakcie pichcenia myśli o sprawach, którymi się zajmuje.

Detektyw podkreśla, że uwielbia swój dom i uważa go za najlepsze miejsce na świecie. Gdy zobaczył dom w stanie surowym od razu się w nim zakochał.

„Domu szukałem przez pół roku. Widziałem ich wiele. Większość z nich była w fatalnym otoczeniu. Ten jest wyjątkowy. Nie chciałbym mieszkać w innym miejscu” – powiedział, przyznając, że uwielbia projektować i budować, daje mu to wielka radość.

Jego dzieło to kuchnia, schody i salon. Właśnie tu znajdują się między innymi dwa ogromne fotele, które wyglądają jak trony. To prezent od rodziny Romów, którym Rutkowski uratował syna z porwania. W salonie króluje wielki telewizor i kino domowe, a Rutkowski przyznaje, że uwielbia filmy i programy informacyjne.

Widać, że Rutkowski lubi nowoczesny styl i tak tez wygląda jego dom, choć dla niektórych może być zbyt surowy.

Rutkowski przyznał, że na szafce w sypialni zawsze leży różaniec od znajomego księdza, rewolwer, a także „Inżynieria twórczego myślenia”.

Jak informował portal "Życie PL": IZABELLA KRZAN WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT MARZENY ROGALSKIEJ. CO POWIEDZIAŁA O SWOJEJ POPRZEDNICZCE? GWIAZDA TVP ZASTĄPI W „PNŚ” UWIELBIANĄ PROWADZĄCĄ

Przypomnij sobie: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW

Portal "Życie PL" pisał również: NIEOBECNOŚĆ KRZYSZTOFA KRAWCZYKA W POPULARNYM PROGRAMIE MOCNO ZANIEPOKOIŁA JEGO FANÓW. CZY ZE ZDROWIEM MUZYKA WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU

Pisaliśmy również o: LECH WAŁĘSA PRZEKAZAŁ, CO SIĘ DZIEJE Z JEGO ZDROWIEM. WŁOSY JEŻĄ SIĘ NA GŁOWIE! BYŁY PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH. DOLEGLIWOŚCI SĄ BARDZO MĘCZĄCE