Jak podaje portal "Plotek", większość skoczków narciarskich pozostała wierna góralskiemu stylowi i ułożyła swoje życie właśnie na południu Polski. Wnętrza również w większości przypadków pozostały wierne modnemu w górach drewnu. Niektózy jednak zdecydowali się na aranżację pomieszczeń w stylu glamour.

Piotr Żyła jest w trakcie budowy domu. Zamieszka w nim najpewniej ze swoją obecną partnerką, Marceliną Ziętek.

Kamil Stoch mieszka wraz z żoną w typowo góralskim domku. Ma w nim nawet specjalny pokój przeznaczony na kolekcję nagród i pucharów.

W domu Dawida Kubackiego króluje prostota. Skoczek niedawno został ojcem, jednak jeszcze nie pochwalił się w sieci pokoikiem dla malucha.

Maciej Kot również spodziewa się dziecka. On natomiast pokazał internautom, jaki kącik naszykował na przyjście synka na świat. Cały jego dom urządzony jest w stylu glamour.

Adam Małysz często publikuje zdjęcia wprost ze swojego domu. Dzięki temu możemy między innymi zobaczyć, że często wyleguje się na bardzo eleganckiej kanapie w odcieniach szarości i niebieskiego.

To również może Cię zainteresować: Doda Wróciła Do Polski Po Długich Wakacjach W Meksyku. Bliscy Przywitali Ją Po Królewsku

Zobacz także: Zaskakujące Wyznanie Anny Lewandowskiej. Ile Dzieci Planuje Mieć Trenerka Fitness