Chociaż polska scena kabaretowa jest znacząco zdominowana przez mężczyzn, to na ich tle wybija się kilka kobiet, które swoją charyzmą i poczuciem humoru wybijają się ponad swoich męskich kolegów po fachu. Bez wątpienia należy do nich Katarzyna Pakosińska, niegdysiejsza gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Samochód równie uśmiechnięty co właścicielka

Chociaż Pakosińska zakończyła już swoją karierę w szeregach komików z Kabaretu Moralnego Niepokoju, to jej humor i pozytywność wciąż są na swoim miejscu. W miarę możliwości pojawia się ona w przeróżnych audycjach, a także powraca na scenę, by nadal bawić Polaków. Jak się okazuje, uśmiech na twarzach jej fanów może wywołać nawet jej... samochód!

Mowa o nietypowym modelu Volkswagena, przypominającego szeroko uśmiechniętą buzię. Jest to Volkswagen Beetle Cabriolet, dzięki któremu gwiazda podczas podróży może nie tylko poczuć wiatr we włosach, ale i rozbawić wszystkich uczestników ruchu. Pakosińska jest ogromną fanką "garbusów", czemu często daje wyraz na swoim Instagramie.

Nie bez powodu model Beetle nazywany jest "pudernicą" - ma niezwykle uroczy wygląd, dzięki czemu marzyło o nim wiele kobiet.

fot. Instagram
fot. Instagram

Niestety, jest to na tyle niszowy samochód, że marka zaprzestała kontynuowanie tej nietypowej serii, a w 2019 trwająca kilka dekad historia słynnego Garbusa zakończyła się. Wciąż można jednak zdobyć używanego Beetle - ich cena waha się w granicach od 50 do 80 tysięcy złotych.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Pakosińska niezwykle pasuje do tego samochodu - a on do niej!

Zobacz także: Naleśniki wegańskie. Prosty przepis, jak zastąpić produkty zwierzęce, by cieszyć się smakiem pysznych placków

Może cię zainteresować: Hotel Paradise już niebawem ponownie pojawi się na antenie TVN7. Tym razem w produkcji nastąpi kilka zmian

Pisaliśmy również o: Jak dbać i sadzić konwalie? Te sposoby sprawią, że mieszkanie lub ogród wiosną będą wyglądać pięknie