Uwaga! Niebywale ważna informacja dla wszystkich fanów popularnego programu rozrywkowego “Hotel Paradise”. Program już niebawem ponownie pojawi się na antenie TVN7. Tym razem jednak nastąpią w nim pewne zmiany, które z całą pewnością spodobają się widzom – o co chodzi?

Program “Hotel Paradise”, podobnie jak “Love Island. Wyspa Miłości” to programy o charakterze rozrywkowym, które polegają na umieszczeniu pewnej grupy ochotników - singli poszukujących miłości - w luksusowej willi w niesamowitych okolicznościach.

Nowa edycja programu już niebawem!

“Hotel Paradise” od samego początku trwania produkcji bije rekordy oglądalności i staje się coraz bardziej popularny. Emitowany na kanale TVN7 program rozpocznie się już jutro, 22 lutego!

Prowadzącą program pozostaje niezmiennie Klaudia El Dursi, jednak tym razem producenci wprowadzili kilka ciekawych zmian. Przede wszystkim zmieni się lokalizacja nagrywania programu – zamiast słonecznego Bali, jak to było dotychczas, uczestnicy będą przebywać na Zanzibarze.

Ponadto, zmieni się także liczba uczestników - będzie ich więcej, a to oznacza więcej emocji i możliwych obrotów akcji. Zapowiada się naprawdę ciekawa edycja!

Hotel Paradise/ tvn.pl