Jak podaje "Super Express", Teresa Dzielska jest aktorką, którą możemy kojarzyć głównie z ról w teatrze, ale występowała również przez jakiś czas na ekranach telewizorów w serialu "Barwy szczęścia", wcielając się w kochankę męża Marty. Okazuje się, że kobieta dołączy niedługo do obsady kolejnego tasiemca - "M jak miłość" i zagra tam niezbt przyjemną panią komendant.

Teresa Dzielska prywatnie przez długi czas była żoną Ireneusza Czopa, z którym ma córkę Maję. Para poznała się w 2008 roku na planie filmowym, a decyzję o rozstaniu podjęła dwa lata temu. Aktora przyznaje, że Ireneusz jest miłością jej życia, jednak skrzywdził ją najbardziej ze wszystkich osób. Jak wypowiada się na temat ich związku?

Myślałam, że można sobie „zamówić” miłość na całe życie. I cóż? Nie. Moje związki zawsze były bardzo skomplikowane, najbardziej jednak ten ostatni. Irek – największa moja miłość, bez dwóch zdań, mimo, że zranił mnie najbardziej. Zawsze mu powtarzałam, że całe życie na niego czekałam i dalej to powtarzam, chociaż nie jesteśmy już razem. Teresa Dzielska

Aktualnie Dzielska skupia się na rozwoju kariery oraz wychowywaniu córki. Z chęcią obejrzycie zmagania grającej przez nią postaci?

To również może Cię zainteresować: Kwaśniewscy W Dalszym Ciągu Zmagają Się Z Koronawirusem. Jest Ciężko. Jak się czują

Zobacz także: Magdalena Narożna Pokazała Swój Dom. Każdy Chciałby Tak Mieszkać