Znany stylista gwiazd Łukasz Urbański w ostatnim czasie pokazuje efekty wirtualnych metamorfoz wielu gwiazd i ich fryzur. Mogliśmy już zobaczyć przemiany między innymi Magdy Gessler, Anny Lewandowskiej, Ewy Farny i Doroty Szelągowskiej.

Tym razem pokazał niesamowite zdjęcie znanego i popularnego piosenkarza, który słynie ze swojego wizerunku.

Składają się na niego między innymi podkreślone kredką oczy, pomalowane paznokcie, a także długie, ciemne włosy, które stały się jego znakiem rozpoznawczym odkąd na dobre wszedł do polskiego show-biznesu ponad dziesięć lat temu.

Na opublikowanym jednak zdjęciu, Michał Szpak pojawił się w krótkich włosach i jest nie do poznania!

Jak wygląda w takim wydaniu?

Wirtualna stylizacja, która pojawiła się na profilu Łukasza Urbańskiego na Instagramie pokazała, że artysta świetnie wygląda w krótszych włosach.

Michał Szpak / Instagram.com Łukasz Urbański
Michał Szpak / Instagram.com Łukasz Urbański

Zestawiono ją też prawdziwym zdjęciem. W instagramowej relacji stylista zapytał swoich obserwatorów, w którym wydaniu piosenkarz podoba im się bardziej. Co ciekawe, zdecydowana większość wybrała opcję z krótkimi włosami.

Nie wiadomo co o tej stylizacji sądzi sam zainteresowany, ale piosenkarz wiele razy dawał do zrozumienia, że raczej nie zrezygnuje z długich włosów. Jego fanom zatem pozostaje tylko wirtualna stylizacja.

Jak wam się podoba Michał Szpak w krótkich włosach?

To też może cię zainteresować: Nagły wzrost zakażeń niepokoi ministra zdrowia. Adam Niedzielski zabiera głos. Czy w Polsce zostanie wprowadzona czarna strefa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lucyna Grobicka była jedną z uwielbianych pogodynek w Polsce. Okoliczności nagłego odejścia „Mgiełki” nie zostały wyjaśnione. Prawda powala na kolana

O tym się mówi: Jeden z pracowników TVN skomentował sprawę związaną z przejściem Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej. Czy więcej nie zobaczymy go w „Mam Talent”

Portal „Życie.pl” pisał również o: Odszedł ceniony muzyk. Wykonywał utwory chrześcijańskie i gospel. Ogromna strata