Te pierwsze walentynki pary celebrytów jako małżeństwa. Z tej okazji Rinke Rooyens postanowił zaszaleć i spełnić marzenie żony o idealnym podarunku.

Jeszcze kilka dni temu Joanna Przetakiewicz doradzała wszystkim mężczyznom co podarować swoim partnerkom. Projektantka zapewniła, że w tym specjalnym dniu każda kobieta pragnie czegoś niepraktycznego.

Czy jej mężowi udało się spełnić te życzenie?

Jak się okazuje, producent telewizyjny wziął sobie do serca słowa ukochanej i podarował jej mnóstwo kwiatów, które wypełniły cały pokój.

Joanna Przetakiewicz oczywiście pochwaliła się prezentem od męża w mediach społecznościowych. Na zdjęciu widać pokój wypełniony po brzegi jasnoróżowymi bukietami.

W samym środku stoi ubrana na różowo projektantka, a przed nią klęczy mąż z pojedynczą czerwoną różą.

„Jeśli ktokolwiek już lub jeszcze nie wierzy w miłość, to ja zapewniam, że istnieje! Nigdy w nią nie wątpiłam, a kolejny cudowny fakt jest taki, że miłość życia może zdarzyć się więcej niż raz! Ja to wiem od 3 lat.” – napisała na Instagramie właścicielka domu mody La Mania dziękując ukochanemu.

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz / Instagram
Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz / Instagram

Fani są pod wrażeniem

Post celebrytki w mediach społecznościowych został już polubiony kilkadziesiąt tysięcy razy. Fani zachwycają się też w komentarzach.

„O M G pięknie jak w bajce❤️ życie jest piękne z odpowiednia osoba obok” – można przeczytać w komentarzach.

Nie można zaprzeczyć, że celebrytka ma duże szczęście. Podoba Wam się taki prezent na Walentynki?

Przypomnij sobie: Niejeden pasjonat motoryzacji może pozazdrościć córce prezydenta. Kinga Duda ma do dyspozycji samochód, o którym marzy wiele osób

Portal "Życie PL" pisał również: Romantyczny gest Radka Majdana z okazji walentynek. Małgorzata Rozenek jest prawdziwą szczęściarą i chwali się na Instagramie. Co wręczył jej ukochany

O tym mówi się w Polsce: Niesamowita sytuacja miała miejsce w jednym z regionów Polski. Rolnik zrobił co tylko mógł, aby pomóc ratownikom medycznym dotrzeć do pacjenta

W ostatnich dniach pisaliśmy też o: Wiesława Kwiatek nie była świadoma, że będzie miała poważne kłopoty? Uczestniczka „Sanatorium miłości” nie kryje rozczarowania