Wiele osób czekało na wyjątkowy koncert w stacji Polsat, który telewizja postanowiła zorganizować z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego z okazji Walentynek. Jedną z wielkich gwiazd show był Michał Szpak, jednak zaskoczeń było znacznie więcej. Artysta postanowił pokazać, co myśli na temat ostatnich wydarzeń w Polsce.

Aby zamanifestować swoje zdanie postanowił zawrzeć ważny symbol w swojej stylizacji. Gdy pojawił się na scenie, a kamery zrobiły zbliżenie na jego dłonie to można było zobaczyć, że na paznokciach wokalisty znajduje się piorun, czyli symbol Strajku Kobiet.

Michał Szpak zszokował widzów podczas Walentynkowego koncertu w stacji Polsat. Pokazał, że wspiera kobiety!

Jak informuje serwis Lelum, Polsat postanowił na śmietankę polskich artystów, a na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku mogliśmy zobaczyć wielu wielkich artystów.

Całą imprezę poprowadzili Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski. Dla widzów Polsatu w Walentynki zagrali Michał Wiśniewski, Eleni, Golec uOrkiestra, Ania Wyszkoni, Grzegorz i Patrycja Markowscy, Sławomir i Kajra, Bata Kozidrak, a także wspomniany już Michał Szpak.

Jak zawsze, artysta postanowił postawić na nieszablonowy wygląd. Tym razem jednak nie było pawich piór i pompy. Michał Szpak zaskoczył ubrany w czarną marynarkę bez koszuli i długimi czarnymi spodniami. Choć był to jak na wokalistę wyjątkowy minimalizm to postanowił w inny sposób zaakcentować swoje poparcie dla polskich kobiet.

Gdy kamery zrobiła zbliżenie na dłonie artysty można było bez problemu zobaczyć, że staranny manicure, z którego słynie Michał Szpak nawiązuje w bezpośredni sposób do symbolu Strajku Kobiet, czyli czerwonego pioruna.

Michał Szpak postanowił zaśpiewać wielki szlagier Czesława Niemena „Jednego serca”, czym wzruszył do głębi widzów Polsatu. Jednak czy to miejsce na wyrażanie swoich poglądów?

Jak informował portal "Życie PL": KRÓLOWA ŻYCIA MAJSTROWAŁA ZNOWU PRZY TWARZY? DAGMARA KAŹMIERSKA POCHWALIŁA SIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH NOWYM WYGLĄDEM. ZASKOCZENI FANI REAGUJĄ

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Portal "Życie PL" pisał również: FILIP CHAJZER Z BARDZO INTRATNYM KONTRAKTEM. PREZENTER REKLAMUJE MARKĘ SAMOCHODÓW I CHWALI SIĘ WYPOŻYCZONYM SUV-EM NA ZIMOWY CZAS

Pisaliśmy również o: WIESŁAWA KWIATEK NIE BYŁA ŚWIADOMA, ŻE BĘDZIE MIAŁA POWAŻNE KŁOPOTY? UCZESTNICZKA „SANATORIUM MIŁOŚCI” NIE KRYJE ROZCZAROWANIA