Katarzyna Dowbor w ostatnich latach znana jest najbardziej ze swojego programu „Nasz nowy dom” emitowanym przez telewizję Polsat.

W jego ramach, dziennikarka oraz jej specjalna ekipa remontowa wybierają wśród nadesłanych zgłoszeń najbardziej potrzebujące rodziny, a następnie w kilka dni całkowicie odnawiają ich dom czy mieszkanie.

Osoby w potrzebie

Bohaterowie programu są zazwyczaj w bardzo trudnych sytuacjach życiowych. Niestety zdarza się też, że ciężko chorują. Tak też było w przypadku małżeństwa z 138 odcinka „Naszego nowego domu”.

Rodzina z Wąsewa (woj. mazowieckie) w programie wzięła udział w 2019 roku. Pani Renata po odejściu od brutalnego męża alkoholika związała się z panem Wojciechem, który chorował na miażdżycę i był po amputacji obu nóg.

Wkrótce doczekali się też córeczki Ani. Niestety ich warunki mieszkaniowe zostawiały wiele do życzenia.

Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała ich dom przystosowując go m.in. do potrzeb osoby niepełnosprawnej, naprawiając dach i usuwając grzyb.

Smutna wiadomość

Rodzina nie nacieszyła się zbyt długo szczęściem. Katarzyna Dowbor przekazała właśnie smutną wiadomość. Jak się okazuje, pan Wojtek zmarł.

„Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani” – poinformowała dziennikarka na Instagramie.

Katarzyna Dowbor / Instagram
Katarzyna Dowbor / Instagram

Składamy kondolencje.

Przypomnij sobie: Joanna Przetakiewicz dostał wymarzony prezent na walentynki. Rinke Rooyens naprawdę się postarał zrobić jej przyjemność. Co jej podarował

Portal "Życie PL" pisał również: Niejeden pasjonat motoryzacji może pozazdrościć córce prezydenta. Kinga Duda ma do dyspozycji samochód, o którym marzy wiele osób

O tym mówi się w Polsce: Niesamowita sytuacja miała miejsce w jednym z regionów Polski. Rolnik zrobił co tylko mógł, aby pomóc ratownikom medycznym dotrzeć do pacjenta

W ostatnich dniach pisaliśmy też o: Szybki i tani sposób na dokładne wyczyszczenie okien! Twój dom będzie lśnił czystością jeśli tylko skorzystasz z tych porad