Całkiem nowe fotografie, na których został uchwycony jeden z najbardziej popularnych niegdyś aktorów w Polsce, Bartosz Żukowski nie przedstawiają go w najlepszej formie, aktor mocno się zmienił... Słynny Walduś ze “Świata według Kiepskich” przechodzi ciężki czas w życiu. Co się dzieje?

Niemalże każdy zna Waldusia z kultowego i uwielbianego przez Polaków serialu “Świat według Kiepskich”. Mimo iż serial nie jest już kręcony, tak jednak zapisał się on na karcie historii polskich produkcji, a fani uwielbiają oglądać nawet powtórki tych samych odcinków.

Bartosz Żukowski, 46 – letni dziś mężczyzna otrzymał w serialu rolę, która została szczególnie mocno polubiona przez widzów. Walduś, czyli syn Ferdynanda Kiepskiego przedstawiony był jako mało inteligentna oraz zabawna postać i, choć aktor grał także w innych produkcjach, jest kojarzony przede wszystkim z Waldkiem.

Ciężki czas w życiu aktora

Po zakończeniu “Kiepskich” aktor ma zdecydowanie mniej pracy i propozycji. Okazuje się, że jego życie prywatne też nie wygląda dobrze. Jak donoszą media, Żukowski od kilku lat próbuje rozwieść się z żoną i walczy o prawa do opieki nad córką.

Ponadto, ponoć jest zadłużony oraz ma problemy z alkoholem, co wynika z wypowiedzi żony aktora. Żukowski na fotografiach wygląda na wyraźnie zmartwionego obecną sytuacją.

Bartosz Żukowski / pudelek.pl