Całkiem nowe fotografie opublikowane w mediach społecznościowych Julii Wieniawy oraz jej partnera, Nikodema Rozbickiego robią prawdziwy szał. Para jednego dnia pojawiła się na dwóch imprezach i wyglądała naprawdę fenomenalnie!

W polskim show – biznesie istnieje kilka par, które wyjątkowo bardzo zwracają na siebie uwagę zarówno mediów, jak i Polaków. Zwykle dzieje się tak przez burzliwy przebieg owych związków bądź zabawne perypetie.

Choć w przypadku Julii Wieniawy nie mamy do czynienia z żadnymi kontrowersyjnymi sytuacjami, tak jednak związek młodej aktorki zdecydowanie należy do najbardziej lubianych na polskiej scenie.

Fani zarówno Wieniawy, jak i Rozbickiego od razu ich pokochali – trudno jest się oprzeć stwierdzeniu, że para wygląda ze sobą wspaniale!

Dwie imprezy w jednym dniu? Żaden problem!

Julia Wieniawa oraz Nikodem Rozbicki w sobotę 7 maja mieli aż dwie imprezy. Pierwsza z nich to komunia w rodzinie aktorki, druga zaś - grill na tarasie warszawskiego apartamentu Wieniawy.

Po zamieszczonych fotografiach widać, że młodzi aktorzy na pierwszej z imprez prezentowali się niezwykle gustownie: Julia miała na sobie pastelową sukienkę oraz cieliste szpilki, Nikodem zaś wybrał klasykę, czyli czarne spodnie i białą koszulę, a cały look przełamał kolorowymi trampkami.

Julia Wieniawa / instagram: juliawieniawa