Całkiem nowe informacje dotyczące Małgorzaty Rozenek – Majdan. Celebrytka właśnie promuje swój autorski kurs macierzyństwa “Macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek. Celebrytka wymownie o intymności z partnerem po narodzinach dziecka. Co takiego radzi?

O tym, że Perfekcyjna Pani Domu jest doświadczoną mamą wie niemalże każdy. Kobieta doczekała się dwójki synów z pierwszego małżeństwa, którzy - jak sama określa - w porównaniu do najmłodszej pociechy są już “dorośli” oraz właśnie dwuletniego Henryka, dziecka z aktualnym partnerem Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek uznała, że przerobiła i przetestowała już wszystkie porady dotyczące wychowywania dziecka - zarówno te “przestarzałe”, jak i bardziej współczesne ze względu na różnice wieku między jej dziećmi. Z tego względu właśnie postanowiła zrobić kurs dla innych kobiet przygotowujących się do roli mamy.

Celebrytka o intymności z partnerem po narodzinach dziecka

Powszechnym jest fakt, że po ciąży oraz narodzinach młode mamy bardzo często tracą ochotę na zbliżenie i intymność. Spowodowane jest to przede wszystkim dodatkowymi kilogramami czy rozstępami pojawiającymi się podczas ciąży, przez które kobiety czują się mniej atrakcyjne.

Rozenek zapytana o to, czy również po ciąży nie chciała zbliżeń z mężem, odpowiedziała, że po trzeciej ciąży przestała przejmować się kompleksami. Radzi, aby kobiety już po pierwszej ciąży wiedziały, że to naturalne, iż nasze ciało się zmienia.

- No po pierwszym dziecku też nie, ale już po trzecim... Już się tak bardzo nie przejmuję. - wyznała Rozenek.