Całkiem nowe informacje dotyczące popularnego aktora polskiego, który swoją rozpoznawalność zdobył przede wszystkim przez udział w kultowym serialu “Pierwsza Miłość” mogą mocno zaskoczyć! Okazuje się, że aktor od lat nie płaci alimentów na swoje dzieci. Kwota ta jest horrendalnie wysoka! O kim mowa?

W polskim show – biznesie można wyliczać wiele związków, które przeszły do historii jako głośne i medialne. Jednym z takich związków bezapelacyjnie jest relacja Mikołaja Krawczyka oraz Anety Zając, którzy poznali się właśnie dzięki grze w “Pierwszej Miłości”.

Prywatnie od razu wpadli sobie w oko i spędzili razem siedem lat. W tym czasie doczekali się dwójki dzieci, bliźniąt: dziś jedenastoletnich już Roberta oraz Michała. Choć wydawać by się mogło, iż aktorka otrzymuje spore alimenty na dzieci od majętnego ojca, to nic bardziej mylnego!

Mikołaj Krawczyk zalega z alimentami od wielu lat

Jak donoszą media, zaległości Krawczyka sięgają już niemal 170 tysięcy złotych! Słowa te zostały potwierdzone przez samą Anetę Zając.

- Dotychczas przez 11 lat nie wypowiadałam się w tej sprawie ze względu na dobro dzieci. Niestety jednak skoro to wypłynęło, muszę potwierdzić, że informacje medialne (…) są prawdziwe - potwierdziła aktorka.

Jak dodała prawniczka aktorki, w tej sprawie toczy się proces sądowy.