Kolejny odcinek uwielbianego programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami. Format ponownie zaskakuje. Uczestnicy wcielili się w uwielbiane przez Polaków gwiazdy. Jak sobie poradzili? Internauci szczególnie mocno wyczekiwali dwóch występów, lecz ich opinie na temat wykonania są bardzo odmienne... Koniecznie przeczytaj!

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” cieszy się ogromnym zainteresowaniem i oglądalnością niemalże od samego początku jego emisji w telewizji. Ponadto, gwiazdy też bardzo chętnie biorą w nim udział wcielając się w różne znane postaci. Zaskakujące jest to, że często kobiety muszą wcielać się w role męskie i na odwrót - takie występy zazwyczaj są najciekawsze i stanowią największe wyzwanie.

Ostatnio jednak fani wyczekiwali dwóch występów, które były odstępstwem od tej zasady, gdyż znane polskie celebrytki musiały odwzorować popularne wokalistki. O kim mowa?

Young Leosia oraz Ariana Grande - której poszło lepiej?

W ostatnim odcinku Karolina Pisarek wcieliła się w popularną polską piosenkarkę, Young Leosię wykonując jej utwór “Szklanki”. Viki Gabor zaś zaśpiewała piosenkę Ariany Grande. To na te dwa wykonania publiczność czekała najbardziej, lecz opinie są zgoła odmienne...

O ile występ “Ariany” podobał się fanom, tak “Young Leosia” już nie – Internauci zaczęli komentować, że występ po prostu jej się nie udał.