Najnowsze informacje dotyczące życia prywatnego Krzysztofa Skiby mogą zaskoczyć wiele osób. Nowa partnerka gwiazdora jest od niego o wiele lat młodsza. Ponadto modelka wcześniej zadawała się z wielką gwiazdą Hollywood znaną na całym świecie. Kim jest wybranka wokalisty znanego zespołu “Big Cyc”?

Krzysztof Skiba należy do grona najbardziej znanych i lubianych osobistości polskiego show – biznesu od wielu lat. Członek zespołu “Big Cyc” poza swoją działalnością na scenie, jaką jest śpiew, tworzy także teksty piosenek, ale jest również felietonistą, aktorem czy standup’erem.

Można by stwierdzić, że jest – jak również sam o sobie pisze w mediach społecznościowych - artystą mocno rozrywkowym.

Przez wiele lat Krzysztof Skiba związany był z żoną Renatą Skibą, lecz –jak donoszą media - małżeństwo w ostatnim czasie prawdopodobnie się rozpadło, gdyż muzyk spędził wakacje z młodszą o 25 lat modelką.

Kim jest wybranka Skiby?

Okazuje się, że nową partnerką wokalisty jest Karolina Kempińska, która wcześniej zadawała się z samym... Johnnym Deppem! Jak mówi znajomy modelki, dla Skiby zostawiła swojego ówczesnego partnera.

- Ona wcześniej zadawała się z Deppem. Są zdjęcia. Ale od paru lat dodaje zdjęcia tylko ze Skiba i nawet zostawiła dla niego chłopaka. Wszyscy znajomi się z tego śmiali - mówi znajomy kobiety.