Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej rozczula do granic możliwości. Kobieta po raz pierwszy pokazała na swoim Instagramie pewną osobę. Fanki jednogłośnie zgodziły się co do jednej kwestii. O co tu chodzi? Koniecznie zobacz!

Anna Lewandowska to niekwestionowanie jedna z najbardziej popularnych i uwielbianych trenerek fitness w Polsce. Jej rywalką pozostaje tylko Ewa Chodakowska. Tysiące Polek pod okiem wspomnianych pań przeszło ogromne metamorfozy swojej sylwetki i podejścia do zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej.

Poza wspaniałą pracą, jaką wykonuje Lewandowska dla innych spełnia się w roli bizneswoman oraz matki, za co tym bardziej jest szanowana i uwielbiana przez fanki. Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch pociech: pięcioletniej Klary oraz dwuletniej Laury.

Najnowsza fotka ujawnia jednak jeszcze jedno maleństwo. Kim jest to dziecko?

Fanki mówią jednogłośnie “Pasuje Ci!”

Anna Lewandowska opublikowała fotkę, na której trzyma niemowlę o imieniu Łucja. Trenerka fitness jest jej matką chrzestną, lecz fanki jednogłośnie uznały, że Lewandowskim pasowałaby trzecia pociecha.

Kto wie, być może małżeństwo nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii?