Najnowszy odcinek kultowego i uwielbianego programu rozrywkowego “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaskoczył niemalże wszystkich. Występ jednej z uczestniczek zrobił prawdziwą furorę. Jurorzy aż wstali z krzeseł! Co takiego zaśpiewała Karolina Pisarek i w jaką postać się wcieliła?

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowany od lat w Polsacie od samego początku pojawienia się w telewizji zdobył ogromne uznanie wśród widowni. Popularność tego formatu nie maleje, a wręcz przeciwnie – z każdą kolejną edycją fanów przybywa.

Ponadto, gwiazdy także coraz chętniej przekonują się do wzięcia udziału w tej niesamowitej przygodzie biorąc pod uwagę fakt, że zwycięzca każdego odcinka może przeznaczyć wygraną na wybrany przez niego cel charytatywny.

Ten występ pobił wszystkie inne!

Występ Karoliny Pisarek zrobił zdecydowanie największą furorę. Młoda modelka wcieliła się w Fergie wykonując jej utwór „M.I.L.F. $”. To wykonanie tak bardzo spodobało się wszystkim, że i jurorzy i pozostali uczestnicy wstali po zakończonym występie.

Pisarek fantastycznie naśladowała amerykańską gwiazdę i idealnie odwzorowała jej ruchy i gesty wykonywane na scenie. Ostatecznie wygrała cały odcinek, co było jak najbardziej zrozumiałe. Kobieta przeznaczyła swoją wygraną na wsparcie Fundacji One Day.