Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych żony popularnego wykonawcy muzyki disco – polo, Sławomira robi w sieci prawdziwy szał! Fani są zwrócili uwagę na jeden szczególny element, są zachwyceni. Co takiego urzekło ich w fotce Kajry? Koniecznie sprawdź!

Duet Kajry i Sławomira w świecie show – biznesu pojawił się nagle i niespodziewanie kilka lat temu promując piosenkę “Miłość w Zakopanem”, która stała się prawdziwym hitem i jest nim po dziś dzień. Para w dalszym ciągu radzi sobie znakomicie, a ich rozpoznawalność i sława nie gaśnie, a wręcz jest coraz większa.

Zarówno Kajra, jak i jej mąż Sławomir są bardzo aktywni w sieci, gdzie chętnie dzielą się z fanami ich wydarzeniami z życia zawodowego, a także prywatnego. Najnowsze fotki dodane w mediach społecznościowych Kajry robią szał!

Fani są zdumieni – najbardziej zwrócili uwagę na dwa szczegóły

Fotki opublikowane przez wokalistkę zapierają dech w piersiach. Piękne widoki i wysoka temperatura to coś, o czym marzy każdy. Fani jednak zwrócili uwagę na dwa aspekty: fenomenalną sylwetkę kobiety oraz... długie włosy ich syna, siedmioletniego Kordiana! Ta fryzura bardzo spodobała się fanom, którzy masowo komentują fotki w samych superlatywach.