Nieznane dotychczas fakty dotyczące Justyny Majkowskiej, byłej wokalistki zespołu “Ich Troje” właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta po wielu latach tajemnicy zebrała się na szczere wyznanie. To dlatego opuściła zespół. Co takiego się wydarzyło?

Grupa “Ich Troje” jest znana niemalże wszystkim - zarówno starszym, jak i młodszym pokoleniom. Mimo iż lata świetności zespołu już dawno minęły, tak jednakich utwory w dalszym ciągu są wielkimi hitami, które często pojawiają się na imprezach oraz są chętnie śpiewane przez innych.

W zespole – jak wiadomo – na przestrzeni lat było kilka wokalistek. Drugą z nich była Justyna Majkowska, która została pokochana przez fanów. To właśnie podczas jej pobytu w zespole wylansowano największe przeboje. Nagle jednak, niespodziewanie odeszła z zespołu, co zdziwiło wszystkich.

Po latach wyjawiła powód odejścia z zespołu

Przez długi czas kobieta nie mówiła, dlaczego zdecydowała się usunąć ze świata show – biznesu. Okazuje się, że Justyna Majkowska nie wytrzymała presji mediów i otaczającej jej sławy. Nie czuła się dobrze na scenie, ściankach czy udzielając wywiadów.

- W Ich Troje musiałam podołać życiu w stresie na okrągło. Czasami miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby. Dla rodziny nie jestem Justyną Majkowską z Ich Troje. - powiedziała.