Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych znanego i uwielbianego aktora robi w sieci prawdziwy szał. Maciej Musiał pokazał muskularną sylwetkę - fanki oszalały! Koniecznie zobacz!

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który w świecie aktorskim pojawił się nagle, niespodziewanie jako nastolatek i w momencie zaskarbił sobie mnóstwo fanów, a w szczególności fanek.

Młody mężczyzna zadebiutował na szklanym ekranie już w roku 2008 grając w serialu “Ojciec Mateusz”, lecz największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Tomka w “Rodzince.pl”. Wtedy też jego kariera nabrała rozpędu i zaczął otrzymywać coraz więcej propozycji aktorskich.

Poza tym aktor dubbinguje filmy, jest także twarzą wielu reklam czy kampanii społecznych. W mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywny chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym oraz prywatnym – jest obserwowany przez ponad pół miliona osób!

Ta fotka robi szał!

To właśnie z Instagrama można było dowiedzieć się, że aktualnie 27 – latek przebywa w Nowym Jorku. Z racji, iż panują tam wyższe niż w Polsce temperatury, Musiał postanowił w pewnym momencie zwiedzania miasta zdjąć koszulkę, co uwiecznił na zdjęciu. Fanki oszalały - jednogłośnie przyznają, że aktor ma fenomenalną sylwetkę!