Całkiem nowe, niepokojące wieści dotyczące popularnego aktora polskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że stan zdrowia Piotra Fronczewskiego w ostatnim czasie uległ znacznemu pogorszeniu. Aktor musiał zrezygnować z udziału w nowej produkcji telewizyjnej... Fani nie kryją zmartwienia. Co takiego się dzieje?

Piotr Fronczewski to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych aktorów w polskim show – biznesie. Za swoje ponadprzeciętne umiejętności aktorskie uznany został za jednego z najwybitniejszych aktorów, a także nagrodzony wieloma wyróżnieniami.

Mężczyzna zadebiutował na deskach teatru już jako dziecko, a na wielkim ekranie pojawił się nieco później. Na swoim koncie ma role w najpopularniejszych filmach czy serialach.

Od roku 2020 jednak aktor nie pojawia się już w żadnych nowych produkcjach, czego powodem jest pogarszający się stan zdrowia, a dokładnie arytmia serca.

Zrezygnował z najnowszej propozycji

Po dwuletniej przerwie aktor miał powrócić do aktorstwa i w marcu tego roku pojawić się w serialu “Leśniczówka”, lecz jego problemy z sercem powróciły. 76 – letni aktor musiał więc zrezygnować z owej roli. Trzy lata temu mężczyzna zasłabł na sali kinowej.

– Byłem oswojony ze swoją arytmią, nie miałem w owym czasie napadów. Poszedłem do kina. Oglądałem film i nagle zaczęło się coś dziać. Opuściłem salę kinową, wsiadłem do samochodu i zacząłem jechać do szpitala. Jak się dało, trochę po trawniku, trochę po torach – mówił o sytuacji sprzed lat Fronczewski.