Najnowsze informacje dotyczące syna Edyty Górniak mogą zaskoczyć wiele osób. Allan Krupa wypowiedział się szczerze o twórczości swojej mamy. Czy Edyta Górniak powinna być zła na syna za te słowa? Nikt się tego nie spodziewał! O co chodzi?

Edyta Górniak to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zaskakujących i kontrowersyjnych w ostatnim czasie celebrytek w polskim show – biznesie. Kobieta swoją karierę rozpoczęła już w latach 90., a jej lata świetności przypadały kilka lat później, tak jednak ponownie stanęła na podium popularności.

Tym razem jednak nie przez swoją twórczość, ale przez odważne i często niezrozumiałe poglądy czy teorie głoszone w Internecie. Wraz ze wzrostem zainteresowania celebrytką wśród mediów, zaczęto także coraz bardziej przyglądać się jej synowi, Allanowi, który niedawno wkroczył w dorosłość. Jego najnowszy wywiad może zdziwić!

Allan Krupa szczerze o piosenkach swojej mamy – kto by się spodziewał takich słów!

Allan Krupa niedawno udzielił pewnego wywiadu, w którym został zapytany o ulubione utwory mamy. Wyznał, że tak naprawdę... zna ich niewiele! A to zaskoczenie!

- Myślę, że tak 60 proc. jej twórczości nie znam nawet. Pewnie usłyszałem, bo jeździłem z nią na koncerty, ale gdyby ktoś mnie zapytał, z jakiego utworu jest ten tekst, to bym nie powiedział. - wyznał Allan Krupa.