Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych i bogatych rodzin na świecie właśnie ujrzały światło dzienne. To wspaniałe wieści! Najpierw ogromna impreza, teraz nowy członek rodziny – w rodzinie sporo zmian! Koniecznie przeczytaj!

Rodzina popularnego piłkarza od wielu lat należy do najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez ludzi na całym świecie rodzin medialnych. Sam Beckham wraz z żoną Victorią są uznawani jako wspaniale wyglądająca para oraz fenomenalnie dopasowany duet.

Małżonkowie pobrali się w roku 1999 i od tamtej pory doczekali się trójki dzieci: Brooklyna, Romeo oraz Harper. Przez dłuższy czas media nie rozpisywały się zbytnio o owej rodzinie, lecz teraz naprawdę sporo się tam dzieje!

Najpierw ogromna impreza, teraz nowy członek rodziny!

Najstarszy z potomków Beckhamów, 23 - letni Brooklyn właśnie zawarł związek małżeński z Nicolą Peltz. Ceremonia ślubna oraz wesele kosztowało Beckhamów... aż 3,5 miliona dolarów!

Na imprezie pojawiły się same największe gwiazdy, jak Snoop Dogg, Eva Longoria, Madonna czy Gordon Ramsey.

Ponadto, tuż po tej wspaniałej imprezie Victoria Beckham w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się nowym członkiem rodziny – i nie chodzi tu o nową synową - a o... królika o imieniu Coco!