Najnowszy opublikowany wpis w mediach społecznościowych znanego prezentera telewizyjnego chwyta za serca i wyciska z oczu łzy. Dziennikarz pogrążony w żałobie. Aleksander Sikora w poruszającym wpisie o bliskiej osobie... To naprawdę przykre i niesprawiedliwe.

Aleksander Sikora w telewizji pojawił się nagle i niespodziewanie będąc przy tym sporym zaskoczeniem dla tysięcy Polaków. Mężczyzna największą popularność i uznanie zdobył w roku 2019, kiedy to oficjalnie i na stałe rozpoczął pracę w kultowej śniadaniówce “Pytanie na śniadanie” u boku Małgorzaty Tomaszewskiej. Wtedy zaczął także otrzymywać propozycje prowadzenia wielu imprez masowych czy programów rozrywkowych.

Przed tą dużą popularnością Aleksander Sikora prowadził mniej znane programy w stacji Viva czy 4fun.tv. Na swoim Instagramie ma kilkadziesiąt tysięcy fanów, a ta liczba ciągle rośnie. Jest tam bardzo aktywny i dzieli się faktami nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego. Ostatnia wiadomość poruszyła serca...

Aleksander Sikora w żałobie

Prezenter w najnowszym wpisie pożegnał swoją babcię, a fani mocno go wspierają.

-Nie ma słów, które opiszą towarzyszący mi ból i tęsknotę. Ten dzień miał nigdy nie nadejść… Zakończyła się podróż mojej najukochańszej Babci. Nie żegnam się, bo w moim sercu jesteś i ZAWSZE będziesz obecna. - brzmiał fragment wpisu do zamieszczonej fotografii.