Ta historia pokazuje, jak różne mogą być losy każdego z nas - nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś, nawet bliska nam osoba, ukrywa przed nami pewną tajemnicę. Koniecznie przeczytaj!

"Pod koniec pierwszego roku studiów wszyscy poszli świętować to wydarzenie ze swoimi kolegami z klasy w restauracjach i kawiarniach. Michał - student prawa wrócił do domu, gdyż był typem samotnika. Po jakimś czasie przywiózł do domu... noworodka! Rodzice byli w szoku. Długa rozmowa sprowadzała się do tego, że to jego dziecko. Na początku nie chciał rozmawiać o matce dziecka. Powiedział, że jeszcze nie czas i poprosił o pomoc w opiece nad nim. To był chłopiec. O imieniu Adam.

Ponieważ w rodzinie pracował tylko ojciec, matka była gospodynią domową, opieka nad dzieckiem spadała na jej barki. Michał kontynuował naukę oraz pracował jako sekretarz w jednej z prywatnych kancelarii prawnych. Okresowo znikał w ciągu dnia, nie wyjaśniając nikomu czegokolwiek. Jednak cały wolny czas, jaki miał, spędzał z synem.

Bawił się, uczył nowych słów. W przeciwieństwie do ojca, syn dorastał twórczy z natury. Od najmłodszych lat wszędzie łapał rytm, tańczył i klaskał w dłonie. Wszyscy mówili, że przyszły artysta rośnie. Dziadkowie powiedzieli kiedyś, że lepiej oddać dziecko do adopcji. Ale teraz go kochali. Rozpieszczał i zabawiał wnuka. Jego twarz była jak jego ojciec, jak dwie krople wody.

Wkrótce Michał uzyskał tytuł licencjata, a zaocznie ukończył magisterium. Zaczął pracę na pełen etat, z dziecko zaczęło chodzić do przedszkola, miało już niewiele ponad trzy lata. Nieco później, za dobrą pracę Michał awansował na prawnika, ale dawano mu tylko łatwe sprawy, gdyżnie miał jednak dużego doświadczenia.

W końcu odważył się wyznać prawdę...

Potem nadszedł dzień, w którym cała prawda o matce dziecka miała wyjść na jaw. Michał bardzo się martwił. Mimo że minęło dużo czasu, sytuacja nadal go denerwowała. Wyznał rodzicom całą prawdę.

- Dziewczyna, z którą mam syna, jest sierotą. Poznaliśmy się przez przyjaciół. Poszliśmy na kilka randek, a potem zaszła w ciążę. Od razu powiedziałem, że to dziecko się urodzi! Ola była temu przeciwna, nie chciała być matką.

Powiedział dalej, że dziewczyna uważała się za ciężar dla Michała. Nikogo nie słuchała, miała jakąś obsesję. Mimo wszystko udało mu się jakoś namówić do urodzenia dziecka. Kiedy dziewczyna urodziła, Adama zabrano na oddział noworodkowy, a Annę przeniesiono na poród. Kiedy nadszedł czas karmienia dziecka, w pokoju nie było nikogo. Nie było też dokumentów, kim była i gdzie ją znaleźć, bo przyjechali karetką, nastąpił szybki poród. Zostało to zgłoszone ojcu, który czekał na dole. Tak Adam dostał się do naszej rodziny.

Rodzice z szacunkiem patrzyli na syna i nigdy więcej nie wątpili w jego czyny. Wyrósł na silnego i odpowiedzialnego mężczyznę! A matki małego anioła jeszcze nie znaleziono.

Dzieci / screen yt

Jak informował portal "Życie Polska": JEDEN Z BLISKICH PRZYJACIÓŁ WŁADIMIRA PUTINA ZOSTAŁ ZŁAPANY PRZEZ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY. PREZYDENT ROSJI MA BYĆ OJCEM CHRZESTNYM CÓRKI POLITYKA

Przypomnij sobie: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODJĄŁ WAŻNĄ DLA POLSKI DECYZJĘ I WŁAŚNIE WYBRAŁ SIĘ W PILNĄ PODRÓŻ. JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE Z ZEŁENSKIM! O CZYM BĘDĄ ROZMAWIAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEBYWAŁE HASŁO POJAWIŁO SIĘ W OSTATNIM WYDANIU „WIADOMOŚCI” TVP! WIDZOWIE BYLI OBURZENI TYM, CO PRZECZYTALI NA PASKU INFORMACYJNYM. PROGRAM PRZERWANO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA FANÓW ZNANEGO FRANCUSKIEGO KUCHARZA. PASCAL BRODNICKI POJAWI SIĘ ZNÓW W TVN. GWIAZDOR POPROWADZI ZUPEŁNIE NOWY PROGRAM. O CO CHODZI