Najnowsze informacje prosto ze wschodu. Jak donoszą media, prawdopodobnie znane są kolejne cele wojsk rosyjskich. To dwa duże miasta na wschodzie Ukrainy. Trwają przygotowania do obrony – gdzie planują uderzyć Rosjanie? Koniecznie przeczytaj!

Wojna na Ukrainie, która trwa nieprzerwanie od 24 lutego, zatem już niedługo miną dwa miesiące - wzbudza w niemalże wszystkich ludziach na świecie skrajne emocje. Tragiczne wydarzenia, których skutkiem jest śmierć tysięcy osób, ogromne straty materialne dla całego kraju, a także utrata dobytku przez osoby prywatne czy firmy.

Sytuacja, jaka dzieje się na Ukrainie zdaje się nie mieć końca, a czytając o kolejnych działaniach każdego kolejnego dnia brakuje słów, aby wyrazić smutek, oburzenie oraz bezsilność.

Czy znane są kolejne miejsca ataków?

Dyplomaci oraz specjaliści z całego świata starają się przewidzieć kolejne kroki Rosjan tak, aby Ukraińcy mogli jak najlepiej przygotować się do owych działań oraz w porę ewakuować mieszkańców.

Według raportu brytyjskiego wywiadowcy następne miasta to leżące na wschodzie Kramatorsk oraz Konstantynówka.

- Miasta Kramatorsk i Konstantynówka prawdopodobnie staną się celem podobnej przemocy ze strony władz rosyjskich - brzmi fragment tekstu.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT