Najnowsze wieści prosto z programu “Rolnik szuka żony”. Okazuje się, że jeden z uczestników niedawno usłyszał zaskakującą i zatrważającą diagnozę od lekarzy. Teraz apeluje do innych – o co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że program “Rolnik szuka żony” emitowany od wielu lat w Telewizji Polskiej od samego początku emisji cieszy się ogromną i nieustannie rosnącą popularnością.

Przez te wszystkie lata wielu uczestników odnalazło miłość w programie, a jeśli nie tam, to zdobyta w telewizji popularność przyczyniła się do odnalezienia owej drugiej połówki poza kamerami.

Format ten cieszy się popularnością więc nie tylko ze strony widzów, ale także wśród uczestników, gdyż wraz z kolejną edycją zgłasza się tam coraz więcej osób, w tym kobiety.

Łukasz usłyszał zatrważającą diagnozę, potrzebna była operacja

Łukasz Sędrowski występował w piątej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Rozpoczął wówczas związek z Agatą, lecz ta relacja nie przetrwała próby czasu. Mimo to mężczyzna w dalszym ciągu jest rozpoznawalny.

Ostatnio pojawił się w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie opowiedział o swojej przebytej chorobie. Kilka miesięcy temu okazało się, że ma nowotwór złośliwy jądra, przez co konieczna była szybka operacja.

- Nie byłem przygotowany absolutnie, ani mentalnie, ani organizacyjnie – nawet piżamy nie miałem. Miałem orchidektomię. (...) okazało się, że nie mam przerzutów, chemia i naświetlania są niepotrzebne. Panowie, trzeba się badać. Zobaczcie – siedzę tutaj, wszystko jest w porządku! - mówił Łukasz Sędrowski.