Najnowsze informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych projektantek wnętrz, Doroty Szelągowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta spędziła z córką wspaniałe chwile. Zrobiły sobie takie same tatuaże - jak to? Koniecznie przeczytaj!

Dorota Szelągowska jest postacią niezwykle lubianą i szanowaną w polskim show – biznesie. Zaczynała jako prowadząca programy rozrywkowe, lecz największą rozpoznawalność przyniosły jej produkcje o tematyce wnętrzarskiej - jest bowiem projektantką wnętrz, zatem postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i przekazać ją innym.

To właśnie programy takie jak “Dorota was urządzi”, “Totalne remonty Szelągowskiej” czy “Tu jest pięknie” spowodowały, że mogła pokazać prawdziwą siebie, przez co zyskała tysiące fanów i sławę.

Swój wolny czas w pełni poświęca córce!

Choć zawodowo układa się jej wspaniale, tak jednak prywatnie Szelągowska nie ma tyle szczęścia. Kobieta była w trzech związkach małżeńskich, a nieudane związki przypłaciła zdrowiem.

Owocami owych małżeństw jest dwójka dzieci: syn z pierwszego małżeństwa oraz córka z trzeciego. To właśnie z nią, zaledwie czteroletnią Wandą spędza teraz najwięcej czasu. Ostatnio panie urządziły sobie “babski wieczór”, a Wanda otrzymała taki sam tatuaż, jak jej mama!