Najnowsze wieści prosto z mediów społecznościowych znanej w ostatnim czasie aktorki polskiej, Adriany Kalskiej. Kobieta zamieściła zaskakującą fotografię, na której znajduje się u boku tajemniczego mężczyzny. Fani są zachwyceni! Kim jest przystojny kolega aktorki? Koniecznie zobacz – czy łączy ich coś więcej?

Adriana Kalska jest aktorką, która swoje początki związane z tym zawodem przeżywała na deskach teatru, lecz wraz z biegiem czasu można ją było także ujrzeć na ekranach telewizorów w popularnych serialach.

Największy przełom w karierze gwiazdy i znacznie większą rozpoznawalność niż dotychczas zapewniła rola w kultowym serialu oglądanym przez tysiące Polaków, czyli “M jak Miłość”, w którym gra od roku 2015.

W produkcji wciela się w ukochaną Mikołaja Roznerskiego, a ich serialowe uczucie przeniosło się do życia prywatnego - związek ten trwał kilka lat i niedawno się zakończył. Czy aktorka znalazła już pocieszenie w rękach innego mężczyzny?

Tajemniczy mężczyzna u boku – kim jest?

Ostatnio dodane zdjęcie mówi samo za siebie - uśmiechy od ucha do ucha są oznaką dobrej relacji, lecz Adriana Kalska z przystojnym Mateuszem Kmiecikiem tylko razem współpracują na planie.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że jest to nasze pierwsze wspólne zdjęcie, a pracujemy ze sobą już 12 miesięcy – napisał młody aktor.