Całkiem nowe doniesienia dotyczące Anny Czartoryskiej – Niemczyckiej, znanej aktorki właśnie ujrzały światło dzienne. Celebrytka w oczekiwaniu na kolejne dziecko postanowiła coraz częściej rozmawiać z fanami na temat ciąży oraz tego, jak posiadanie dzieci wpływa na relacje z mężem czy życie codzienne. Wypowiedziała się szczerze o kłopotach w małżeństwie i udzieliła rad innym - czy to oznacza, że sama przeszła kryzys z mężem?

Anna Czartoryska – Niemczycka to bez cienia wątpliwości jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Znana jest głównie z występów na deskach teatru, ale poza tym występowała także w kilku produkcjach telewizyjnych. Poza tym Czartoryska jest także piosenkarką, co udowodniła wydając swoją płytę.

Celebrytka szczerze o kryzysie w małżeństwie

W 2013 roku piosenkarka wyszła za Michała Niemczyckiego, z którym doczekała się już trójki dzieci i aktualnie oczekują czwartej pociechy.

W związku z tym odpowiedziała fanom na pytanie o kryzys w małżeństwie podczas ciąży oraz wychowywania dzieci. Zaleca spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

- Wiele par, które znam, zaliczyło kryzys, gdy dziecko miało około pół roku. Potrzeba czasu, żeby nauczyć się być rodzicami/rodziną i ułożyć sobie wszystko w nowej sytuacji. Warto rozmawiać, chodzić na randki albo chociaż na wspólne spacery z wózkiem. - wyznała kobieta.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT