Całkiem nowe informacje prosto z rodziny królewskiej. Okazuje się, że członkowie Sussexów mają już serdecznie dość zachowania księcia Harry’ego oraz jego żony. Wystosowali ważny apel! O czym mowa? Czy to oznacza, że atmosfera jest jeszcze bardziej napięta?

Nie od dziś wiadomo, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej panują zgrzyty i niemiła atmosfera między niektórymi osobami. Sussexowie od wielu lat pozostają w kręgu największego zainteresowania mediów z całego świata, ze względu na liczne kontrowersje czy skandale, które raz po raz wychodzą na jaw.

Konflikt braci – Williama i Harry’ego, nieznane dotychczas sekrety księżnej Diany, perypetie Meghan Markle i jej męża poza murami pałacu to tylko kilka z wielu najbardziej interesujących tematów.

Okazuje się, że napięta atmosfera właśnie sięga zenitu. O co chodzi tym razem?

Rodzina nie może znieść zachowania Harry’ego i jego żony!

Harry oraz Meghan niebawem wypuszczą własne podcasty na platformie Spotify. Okazuje się, że w tym samym czasie ma odbywać się jubileusz 70 – lecia panowania królowej Elżbiety. Rodzina nie kryje oburzenia tym, że para zza oceanu chce przyćmić ważne święto królowej.

Kuzynka Harry’ego, Zara Tindall zamierza szczerze z nim porozmawiać i dać jasno do zrozumienia, że nie powinien zachowywać się w ten sposób.

- To nie pasuje Zarze, która nie kryje zażenowania. Chce powiedzieć Harry’emu, żeby spuścił z tonu i przestał robić coś tak rażącego. - mówi informator.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT