Całkiem nowy wywiad, którego udzieliła Agnieszka Woźniak - Starak może zaskoczyć wiele osób. Prezenterka szczerze wypowiedziała się o przyjaźni z Pauliną Krupińską. Gwiazda zwraca uwagę na wady koleżanki - co takiego wymieniła?

Zarówno Agnieszka Woźniak - Starak, jak i Paulina Krupińska pojawiły się w świecie show – biznesu nagle i niespodziewanie, a także w podobnym czasie.

Pierwsza z nich rozpoczęła swoją karierę jako prezenterka w stacji TVN, gdzie prowadziła między innymi popularną śniadaniówkę. Krupińska zaś do mediów dostała się za sprawą wygranej w konkursie Miss Polonia 2012 – teraz również prowadzi “Dzień Dobry TVN”.

Panie więc połączyła nie tylko praca, ale także podobne zainteresowania i sposób spędzania wolnego czasu - postanowiły zatem wspólnie podróżować.

Agnieszka Woźniak - Starak o koleżance

Prezenterka, Agnieszka Woźniak - Starak w jednym z wywiadów żartobliwie wypowiedziała się o przyjaciółce wyznając, że jest wielką gadułą, co czasem przeszkadza w sportowym spędzaniu czasu! Było to jednak tylko w formie żartu, a relacji pań nic nie zagraża - fani mogą być spokojni!

- Kocham narty, ale niestety jak się idzie z Pauliną, to musisz mieć naprawdę dobrą formę, bo ona cały czas gada i oczekuje, że będziesz odpowiadać. Czasem doceniam te samotne wędrówki, kiedy mogę iść w ciszy i nie dostawać zadyszki – wyznała z uśmiechem.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT