Słowa wypowiedziane przez jedną z najbardziej znanych artystek w Polsce, Magdę Steczkowską zaskoczyły wiele osób. Kobieta postanowiła wypowiedzieć się szczerze o swoich dzieciach. Fani nie spodziewali się takich słów... O czym mowa?

Magda Steczkowska, podobnie jak jej starsza siostra Justyna Steczkowska jest piosenkarką. Kobieta co prawda nie osiągnęła takiej kariery muzycznej, jak jej siostra, lecz mimo to w środowisku muzycznym jest niezwykle ceniona, a także może poszczycić się tysiącami fanów.

Na scenie zadebiutowała w roku 1995 występując w chórkach na koncertach swojej siostry. Lata później wraz z partnerem utworzyła zespół Indigo, a jeszcze potem rozpoczęła karierę solową. Fanów wciąż przybywa, a kobieta dalej rozwija się w kierunku muzyki.

Najważniejsza jest jednak dla niej rodzina - mąż oraz dwie córeczki. Ostatnio postanowiła szczerze wypowiedzieć się na temat swoich pociech.

Nikt się tego nie spodziewał!

Magda Steczkowska podczas udzielanego wywiadu szczerze wyznała, że obie córki nie były planowanymi dziećmi!

Żadne z naszych dzieci nie były planowane pod kątem czy to jest dobry moment w mojej karierze, czy nie. Zawsze wiedzieliśmy z mężem, że chcemy mieć dzieci, rodzinę i to było dla nas najważniejsze. - wyznała kobieta.