Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najbardziej popularnych osobistości polskiego show-biznesu w ostatnich latach zaskoczyła niemalże wszystkich! Dagmara Kaźmierska z dumą pokazała pierścionek. Czy Królowa Życia naprawdę się zaręczyła? Fani nie kryją zaskoczenia i zdumienia!

Dagmara Kaźmierska to postać, o której niemalże wszyscy słyszeli. Kobieta zyskała popularność dzięki udziałowi w kultowym programie rozrywkowym “Królowe Życia”, gdzie opowiadała swoją historię o tym, jak po pobycie w więzieniu wyszła na prostą.

Ta historia odebrana została na wiele sposobów - jedni cenią kobietę za przemianę, jaką przeszła, inni zaś w dalszym ciągu ją krytykują i negują za to, że jednak w przeszłości dopuściła się sutenerstwa. W związku z tymi wydarzeniami rozpadło się jej pierwsze małżeństwo.

Czy Dagmara Kaźmierska po raz drugi wyjdzie za mąż?!

Opublikowane wczoraj zdjęcie mówi samo za siebie. Kobieta pochwaliła się pokaźnym pierścionkiem, a fotografię podpisała “Chodził, chodził, aż wychodził...” zamieszczając obok wiele emotikon sugerujących, że odbyły się zaręczyny.

Celebrytka jednak opublikowała to zdjęcie 1 kwietnia, więc fani nie do końca wierzą, że zaręczyny odbyły się naprawdę.