Najnowsze fakty odnośnie małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela właśnie ujrzały światło dzienne. Aktorka wyznała coś, czego nikt się nie spodziewał...

Rozpad małżeństwa Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela jest tematem numer jeden w ostatnim czasie w mediach ogólnopolskich. Poza ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów, tą sprawą interesują się także Polacy, którzy byli wręcz zszokowani tak nagłą i niespodziewaną decyzją pary.

Sprawa ta coraz bardziej zaskakuje biorąc pod uwagę fakt, że raz po raz na jaw wypływają kolejne informacje, jak na przykład to, że małżeństwo ponoć planowało owy rozwód od ponad dwóch lat.

Teraz zaś szokują słowa wypowiedziane przez aktorkę. O co chodzi?

Nikt się tego nie spodziewał!

Katarzyna Cichopek nad wyraz chętnie opowiada mediom o decyzji podjętej wraz z mężem, Marcinem Hakielem. Ostatnio wyznała, że od samego początku związku nie była pewna, czy chce zawrzeć związek małżeński - do tego namówił ją sam partner oraz rodzina. Fani są w szoku słysząc te słowa!

- To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. (…) Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał. Przez jakiś czas ciążyła mi ta obrączka na palcu. - brzmi fragment wypowiedzi.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT