Całkiem nowe doniesienia dotyczące jednej z najbardziej popularnych osobistości w polskim show – biznesie właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej uległ znacznemu pogorszeniu. Fani nie kryją zmartwienia... Co takiego dzieje się z Elżbietą Zapendowską?

Elżbieta Zapendowska jest postacią, która największą popularność zyskała przede wszystkim poprzez udział w kultowych programach muzycznych, gdzie była jurorką. Wśród owych programów zalicza się “Idol”, “Must be the music. Tylko muzyka” czy “Jak oni śpiewają”.

Kobieta zawodowo zajmuje się nauką śpiewu oraz emisji głosu, jest także krytykiem muzycznym. To od niej lekcje pobierały największe polskie gwiazdy sceny, jak Ryszard Rynkowski, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak czy Doda.

Jak donoszą media, stan zdrowia 75 – latki w ostatnim czasie mocno się pogorszył... O czym mowa?

Ciężko jest jej wykonywać pracę

Elżbieta Zapendowska ma spore problemy ze wzrokiem – choruje na jaskrę oraz zaćmę, a ponadto straciła wzrok w jednym oku. Mimo to nadal pracuje, lecz jest jej coraz ciężej.

- Nie widzę na jedno oko i pogodziłam się z tym. Nie histeryzuję. Przyzwyczaiłam się do faktu, że tracę wzrok. (…) To, że nie widzę twarzy osób, które śpiewają, jest dla mnie potwornym problemem, bo nie widzę emocji, mogę je tylko usłyszeć - powiedziała.

Elżbieta Zapendowska / screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT