Najnowsze wieści dotyczące jednej z najpopularniejszych tenisistek w kraju właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że Agnieszkę Radwańską niebawem będzie można ujrzeć w nowym serialu. Bohaterką będzie inna znana na świecie tenisistka – co to będzie za produkcja?

Agnieszka Radwańska to postać, której raczej nie trzeba nikomu szczegółowo przedstawiać. Znana polska tenisistka, która swoją karierę zakończyła w roku 2018 w ciągu wszystkich lat spędzonych na korcie zdobyła dziesiątki nagród i wyróżnień, co zapewniło jej wpisanie się na karty historii w polskim sporcie.

Jak donoszą media, już niebawem Agnieszkę Radwańską będzie można obejrzeć w nowym serialu!

Serial biograficzny o Caroline Wozniacki już niebawem ujrzy światło dzienne

Caroline Wozniacki to duńska tenisistka polskiego pochodzenia, która na korcie tenisowym także osiągnęła wiele. Od 2018 roku jest na sportowej emeryturze, a teraz swoją codzienność poświęca wychowywaniu dziecka. Niebawem światło dzienne ujrzy jej serial biograficzny, w którym wystąpi sama Agnieszka Radwańska!

– Uwielbiam Agę, zawsze była dla mnie wspaniałą przyjaciółką. Czasami ze starymi przyjaciółmi jest tak, że bywasz zajęty innymi sprawami i nie rozmawiasz z daną osobą przez miesiąc, ale potem musisz ten czas szybko nadrobić i tak jest w tym przypadku. Z Agnieszką zawsze byłyśmy blisko (…). Myślę, że to przyjaźń na całe życie. - wyznała Caroline.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT