Całkiem nowy wywiad przeprowadzony z żoną Łukasza Golca, członka popularnego zespołu muzycznego może zaskoczyć wiele osób. Kobieta wypowiedziała się szczerze o ich małżeństwie i zdradziła pewne sekrety muzyka. Okazuje się, że życie u boku gwiazdora to nie sielanka... O co chodzi?

Zespół “Golec uOrkiestra” założony przez braci: Pawła oraz Łukasza Golców, dwóch Górali z krwi i kości jest jednym z najbardziej znanych i lubianych bandów w Polsce od wielu lat.

Mimo iż szczyt popularności mają dawno za sobą, tak jednak w dalszym ciągu mogą poszczycić się tysiącami wiernych fanów oczekujących kolejnych nowych hitów, a także licznych zaproszeń na imprezy masowe, jak Sylwester czy różne festiwale.

Zarówno Paweł, jak i Łukasz stronią jednak od blasku fleszy i nie pojawiają się często w mediach, z uwagi na prowadzony stabilny styl życia oraz tego, że najważniejsza dla nich jest rodzina.

Edyta Golec szczerze o małżeństwie z Łukaszem Golcem

Mogłoby się wydawać, że gwiazdor, który broni swojej prywatności może być idealnym mężem - co jednak nie do końca okazuje się prawdą! W przeprowadzonym ostatnio wywiadzie Edyta Golec przyznała, że jej mąż często buja w obłokach, jest marzycielem, a ponadto jest także bałaganiarzem!

- Wkładałam mu te skarpetki do trąbki. Teraz wie, że musi odnieść do pralni. Zdziwił się, ale ja już nie miałam siły. Prosiłam, mówiłam. Myślę, że wiele kobiet przez to przechodzi - powiedziała żona gwiazdora.
JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT