Całkiem nowe informacje dotyczące męża jednej z najpopularniejszych modelek nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Partner Joanny Krupy zebrał się na wspaniały gest i został wolontariuszem na granicy. Teraz biznesman pomaga uchodźcom - czym się zajmuje?

Joanna Krupa należy do grona postaci najbardziej znanych w Polsce. Mimo iż kariera kobiety trwa już od wielu lat, tak jednak w naszym kraju największy rozgłos przyniósł jej udział w kultowym “Top Model. Zostań Modelką” w roli prowadzącej i jurorki.

Od tamtej pory jej kariera poszybowała dynamicznie do góry, a liczba fanów gwiazdy nieustannie rośnie. I choć sama jest niezwykle popularna, tak jednak mąż celebrytki nie pojawia się na każdym możliwym czerwonym dywanie.

Wspaniały gest Douglasa Nunesa!

Mimo iż małżeństwo na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, tak jednak biznesman postanowił przyjechać do Polski, aby pomóc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie.

- Tak jak każdy, kto ma serce, oglądałem, co się dzieje w czasie tej wojny i to nie dawało mi spokoju. Żona wie, że nie potrafię usiedzieć na miejscu, więc podjęliśmy decyzję, że tym razem ja przyjadę, a ona dojedzie do nas później. Chcę po prostu działać, pomagać - mówił Douglas Nunes.

Mężczyzna dołączył do fundacji Alliance 4 Children in Ukraine i zajmuje się organizowaniem transportu. Kupuje także kamizelki kuloodporne dla kierowców.