Jak przypomina serwis Plotek, Cezary Pazura zdecydowanie należy do grona najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorów. Gwiazdor od lat występuje w znanych i cenionych produkcjach, sam też zajmuje się reżyserią, można go również oglądać na deskach teatru.

Od długiego czasu wraz z żoną Edytą aktor jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, prowadzi nawet swój kanał w serwisie YouTube. Para dzieli się z fanami szczegółami życia prywatnego. Małżonkowie są rodzicami trojga dzieci - 13-letniej Amelii, 10-letniego Antoniego i czteroletniej Rity.

Cezary Pazura pokazał zdjęcia z dzieciństwa., Fani udowodnili mu, ze jego najstarsza córka jest do niego podobna kropka w kropkę!

Aktor przez lata był święcie przekonany, że jego najstarsza pociecha się niemal całkowitym odbiciem jego żony. Jednak sama Edyta na kontrze mówi mężowi, że ich córka jest niemal kopią taty z czasów młodości.

- Moje zdjęcie z młodości ma być dowodem. Już sam nie wiem… W sumie podobieństwo jest. W sumie ojciec i córka - stwierdził Cezary Pazura.

Fani w komentarzach stwierdzili też, że małżonkowie są do siebie bardzo podobni, więc trudno rozróżnić faktycznie, które z dzieci jest do kogo bardziej podobne. Wiele osób twierdzi, że Antoni jest „całym tatą”, a dziewczynki są miksem rodziców.

Jak informował portal "Życie Polska": EWA KRAWCZYK POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W SPRAWIE NAPRAWDĘ POWAŻNYCH ZARZUTÓW POD SWOIM ADRESEM. ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA PRZEKONUJE, ŻE TO KŁAMSTWA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE OSZCZĘDZA POLAKÓW! JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O TYM, CO ZOBACZYŁ W SWOJEJ NAJNOWSZEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ POLSKI. TO STANIE SIĘ WIOSNĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELU Z NAS MOŻE LICZYĆ NA OTRZYMANIE DOFINANSOWANIA DO OGRZEWANIA. NIEKTÓRE OSOBY UZYSKAJĄ NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY. ILE MOŻNA OTRZYMAĆ I JAK WNIOSKOWAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ELŻBIETA JAWOROWICZ W OSTATNIM WYDANIU „SPRAWY DLA REPORTERA” WRĘCZ NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ! HISTORIA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIONO BYŁA BARDZO PORUSZAJĄCA