Media społecznościowe jednego z najpopularniejszych aktorów w Polsce, Antka Królikowskiego niemal płoną w ogniu krytyki. W ostatnich dniach pojawiła się tam fala nieprzychylnych komentarzy, na które dotychczas mężczyzna nie odpowiadał. Aktor jednak dłużej nie wytrzymał i dosadnie odpowiedział na jeden z nich. Co takiego wyznał?

Sytuacja w życiu prywatnym Antka Królikowskiego od wielu miesięcy pozostaje tematem numer jeden w mediach oraz budzi także ciekawość wśród tysięcy Polaków.

Kiedy aktor rozpoczął głośny i medialny związek z Joanną Opozdą fani tylko czekali na pierwszy kryzys. Nie mylili się, w związku nie było kolorowo, lecz kiedy para ogłosiła informację o ślubie oraz ciąży aktorki, Internauci trzymali kciuki, aby “to było to”.

Kiedy już termin porodu Joanny Opozdy zbliżał się nieubłaganie, nic nie zanosiło się na koniec małżeństwa. Tuż po porodzie Antek Królikowski był widziany pod szpitalem z bukietem kwiatów oraz wielkim pluszowym misiem, lecz niestety mimo to pojawiły się spekulacje o rozstaniu pary.

Aktor nie wytrzymał i odpowiedział dosadnie

Od tamtego momentu na profilu w mediach aktora pojawiła się fala nieprzychylnych komentarzy, a jeden z nich dotyczył owego misia, z którym ostatnio zrobił sobie zdjęcie.

- To nie ten sam miś, co do Asi niosłeś? - zapytał Internauta.

- Nigdy się nie dowiesz - odpowiedział stanowczo aktor.