Całkiem nowe informacje dotyczące niezwykle popularnego i uznanego artysty, Witolda Paszta właśnie ujrzały światło dzienne. Dziś odbyła się ostatnia droga piosenkarza znanego zespołu. Fani w dalszym ciągu nie mogą uwierzyć w to, że artysty nie ma już pośród nas... Gdzie spoczął artysta?

Witold Paszt był niewątpliwie jednym z najbardziej szanowanych artystów polskiej sceny muzycznej od wielu lat. Mężczyzna wraz z grupą Vox stworzył wiele hitów, które mimo iż powstały wiele lat temu nadal są chętnie słuchane zarówno przez starszych, jak i młodszych pasjonatów polskiej muzyki. Utwory grupy są tak ponadczasowe, że z całą pewnością pozostaną nimi jeszcze na bardzo długo.

Na wzrost popularności Witolda Paszta miał także jeszcze wpływ udział w programie “The Voice Senior”, w którym od zeszłego roku był jurorem.

Nie dotarł na wielki finał

Niestety, stan zdrowia artysty pogorszył się na tyle, że nie mógł nawet wziąć udziału w finale programu. Niedługo potem rodzina gwiazdora poinformowała, że odszedł.

Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat, a dziś - równy miesiąc po jego śmierci odbyło się uroczyste pożegnanie artysty. Ceremonia miała miejsce w mieście rodzinnym mężczyzny, czyli w Zamościu i rozpoczęła się o godzinie 13:00.