Całkiem nowe informacje prosto od jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w kraju, Krzysztofa Jackowskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Te słowa brzmią bardzo optymistycznie – wszyscy czekali na nie z utęsknieniem! Co takiego zobaczył w swojej wizji Jackowski?

Krzysztof Jackowski należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna regularnie prowadzi w sieci, na platformie YouTube swoje audycje na żywo, w których dzieli się z fanami tym, co ostatnio udało mu się zaobserwować podczas wizji.

Jego nagrania oglądają tysiące osób, które w trakcie ich trwania zadają jasnowidzowi przeróżne pytania. Fakt, że audycje cieszą się coraz większą oglądalnością potwierdzają te wizje, które dotychczas się sprawdziły. A było ich sporo.

Wreszcie optymistyczna wizja!

Jackowski zazwyczaj przepowiadał przykre i negatywne wydarzenia, lecz ostatnia wizja była inna. Mężczyzna przepowiedział, że już niebawem przywita nas wyczekiwana wiosna! Do kwietnia będzie tak, jak teraz, czyli dość chłodno, lecz słonecznie, a potem nagle przywitają nas wyższe temperatury. To wspaniałe wieści.

- Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda - wyznał.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT