Całkiem nowe fotografie opublikowane w mediach społecznościowych, które przedstawiają znaną aktorkę przypomniały Internautom o uwielbianym, kultowym filmie “Ania z Zielonego Wzgórza”, który ma już niemal 40 lat. Jak zmieniła się główna bohaterka? Fani są pod wrażeniem, kobieta prezentuje się naprawdę fenomenalnie!

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że film “Ania z Zielonego Wzgórza” to prawdziwy majstersztyk! Niemalże wszystkie dzieci oglądały przynajmniej raz tę produkcję - nie tylko ze względu na fakt, iż powieść o tym samym tytule pozostaje w kręgu lektur szkolnych, ale również dzięki temu, że fabuła jest po prostu niesamowicie ciekawa, a gra aktorska nie pozostawia nic do życzenia.

Mimo iż powieść doczekała się kilku ekranizacji, to jednak najbardziej kultowa była ta z roku 1985, gdzie w postać małej Ani Shirley wcieliła się Megan Follows. Łatwo można policzyć, że minęło aż 37 lat od premiery filmu, zatem dziewczynka z filmu jest już dziś dojrzałą kobietą - jak zatem wygląda?

Prezentuje się fenomenalnie!

Megan Follow – mimo iż po tej znanej produkcji wystąpiła także w innych – najbardziej jednak została zapamiętana i kojarzona z roli Ani Shirley. Dziś 54 – latka zajmuje się produkcją filmów dokumentalnych o ciężkich losach ludzi z całego świata. Fani jednogłośnie przyznają, że wygląda wspaniale!