Całkiem nowe informacje dotyczące popularnego muzyka i działacza społecznego, Krzysztofa Cwynara właśnie trafiły do mediów. Okazuje się, że stan zdrowia artysty w ostatnim czasie uległ pogorszeniu. Fani nie kryją zaniepokojenia. Co takiego się stało?

Starsze pokolenie bardzo dobrze zna postać, jaką jest Krzysztof Cwynar. Polski piosenkarz i kompozytor od wielu lat pokazuje na scenie swoje umiejętności wokalne, a przez wszystkie lata kariery wydał kilkanaście płyt, dziesiątki znanych utworów, a także zdobył wiele ważnych wyróżnień i odznaczeń.

Ponadto od ponad trzydziestu lat Krzysztof Cwynar prowadzi działalność społeczną. Założony przez niego ośrodek “Studio Integracji” pomaga osobom bezdomnym, niepełnosprawnym bądź zmagającym się z różnymi nałogami. Wśród nich znajduje się między innymi syn Krzysztofa Krawczyka.

Stan zdrowia Cwynara uległ pogorszeniu... Nie wygląda to dobrze

Jak donoszą bliskie osoby muzyka, artysta od kilku lat walczy z nowotworem płuc - aby go pokonać przeszedł już 5 operacji, lecz ostatnio okazało się, że choroba ponownie powróciła. Mężczyzna zaczął przyjmować chemioterapię i choć sytuacja jest poważna, sam jest nastawiony bardzo pozytywnie.

Moja onkolog jest optymistką. […] Mówi, że nie sądzi, żebym nie dał sobie z tym rady i że do końca maja z dwoma przerwami w każdy czwartek będę brał chemię i jesteśmy dobrej myśli – mówi Cwynar.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT