Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych i lubianych aktorów w Polsce, Antka Królikowskiego. Znana celebrytka, Sylwia Bomba postanowiła zabrać głos w sprawie, która właśnie ujrzała światło dzienne. Kobieta nie szczędziła w słowach - mocno skrytykowała mężczyznę. O co tu chodzi?

Związek Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy w ostatnim czasie przechodzi naprawdę ciężkie chwile. Ciężko znoszona ciąża, afera z ojcem aktorki już generuje wystarczającą ilość stresu, a najnowsze informacje o rzekomej zdradzie aktora są po prostu nieprawdopodobne!

Jak donoszą media, ostatnio miała wyjść na jaw zdrada Antka Królikowskiego, a jego skrywany związek ponoć trwa już bardzo długo. Wedle informatorów Joanna dowiedziała się o tym tuż przed porodem, co całkowicie ją załamało.

Ani aktorka, ani aktor nie odnieśli się do tych plotek, lecz ze szpitala Opozdę odbierał nie mąż, a mama, co według fanów na pewno coś oznacza...

Celebryci ostro komentują zachowanie Królikowskiego!

Sylwia Bomba, celebrytka znana z programu rozrywkowego emitowanego w stacji TTV w mocnych słowach odniosła się do rzekomej zdrady Królikowskiego.

- Tylko jedno słowo dla takiego chłopca: CH** ! (…) Co za człowiek może zrobić coś takiego. Jestem zdruzgotana co się dzieje z tymi facetami. Kobieta rodzi dziecko, jest zagubiona i obolała, a facet co? Nie ma go. Brak słów by wyrazić moje współczucie i żal oraz pogardę dla tego typka. - wyznała.

Komentarz Sylwii Bomby / instagram: pudelek_plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT